Güneş enerji sistemleri hayatımızda birçok yenilik ve rahatlık getirdiği gibi tarımsal işlerimizde de bize kolaylık getirmektedir. Tarımsal sulamada çiftçilerimizin enerji ihtiyacının karşılanması için güneş enerjisinin kullanımı ile ilgili çözüm önerilerimiz ve çalışmalarımız bulunmaktadır. Sistemin temasını ve avantajlarını şu şekilde özetleyebiliriz:

Sistemlerimiz elektrik hattının olmadığı yerlerde araziyi aydınlatacak ve aynı zamanda suyu düzenli bir şekilde arıtıp sulama yapılmasını sağlayacaktır.

Kişi bireysel olarak sulama yaptığında bu sulamanın düzenli olabilme olasılığı oldukça düşüktür. Belli bölgeler daha fazla sulanıp ekinlerin çürümesine ya da az sulanan yerlerin daha geç olgunlaşmasına neden olabilmektedir. İşte bu gibi sebeplerden dolayı SOLITEMS Solar, güneş enerji sistemleri ile sizlere yenilik ve kolaylıklar sunmaktadır. Manuel sulama kaynaklı oluşacak her türlü zarar en aza indirgenmektedir.

Sistemlerimizde sulama şeklimiz genellikle yeraltı kaynaklarına dayanır. Sondaj yöntemi kullanılarak kuyu açılmakta ve sulama pompalarımız yardımıyla su ihtiyaç bünyesinde çıkartılmaktadır.

Ayrıca kullanılacak programlama sayesinde çoklu püskürtme fıskiyeleriyle istediğiniz zaman diliminde ve istediğiniz aralıklarla ekininize sulama yapılması sağlanmaktadır.

Add Comment

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet Veriyoruz

Power Your Home with Beautiful Solar

Mail Bültenimize Abone Olun

Axiomthemes © 2018. All Rights Reserved.