Hakkımızda

Hakkımızda;

2014 Yılından itibaren solar sektöründe konularında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Bugüne kadar proje geliştirme, saha GES kurulumları, çok sayıda çatı GES kurumları ve tarımsal sulama amaçlı GES kurumları yapmış bir firmayız.

Proje Geliştirme- Ges Mühendisliği-Metodolojisi – TEDAŞ Projelendirme- Finansal Modelleme – AG/OG Çözümleri –ENH – Scada Otomasyon – Anahtar Teslim GES Santralleri Kurulumu – Uzaktan Müdahale OM Hizmetleri gibi Sektörün İhtiyaç duyduğu tüm alanlarda kendi deneyimli ve uzman kadrosu ile Müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün İtibari ile Türkiyenin 11 Farklı EDAŞ Bölgesinde; tamamı anahtar teslim olmak üzere toplam 24,8 MW Gücünde Saha ve Çatı üzeri Ges Tesisleri kurmuş ve TEDAŞ Kabülleri ile devreye almıştır.

Yüksek Performanslı Proje Tasarımı ve Uluslarası Standartlara haiz Kaliteli Malzeme ve İşçilik ile bütünleşen SOLITEMS Santrallerinden Yılda ortalama 44 Milyon kWh Temiz Enerji elde edilmektedir.

Ülkemizin Temiz, Milli ve Ucuz Enerjiye biran önce kavuşması için Doğru ve Yüksek Performanslı Projeler Üretmeye devam etmekteyiz.

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet Veriyoruz

Power Your Home with Beautiful Solar

Mail Bültenimize Abone Olun

Axiomthemes © 2018. All Rights Reserved.